چهره عجیب و ترسناک شیطان پرستان

ورود ماسون ها به صورت علنی به ایران!

صدای شیعه: ماسونی بودن قسمتی از معماری ساختمان یک موسسه یا نهاد (و یا حتی کل آن) دلیل بر ماسون بودن سازندگان و یا صاحبان آن نیست ...
ضمن این که یک بنای ماسونی در کوچکترین جزئیات هم ماسونیست و نه فقط در ظاهر!
از نظر ما این شباهتها در بیش از نود درصد موارد فقط و فقط تقلید هستند و ما سعی داریم از این به بعد برای مثالها و ساختمانها نمونه ی غربی هم قرار دهیم تا موضوع برای همه روشن تر شود.
اما ساختمان موسسه مهر :


همونطور که در تصاویر میبینید برخلاف موارد قبلی موجود در سایت محاکمه ، کل این ساختمان تشکیل یک ابلیسک نمیده! بلکه ابلیسک (ستونی با سطح مقطع مربعی و راس هرمی) در یک قسمت از آن قرار دارد . جالب است که بدانید اگر آن هرم کوچک به تنهایی در بالای ساختمان قرار میگرفت هیچ معنای خاصی نداشت!
اما همانطور که میبینید بصورت یک ستون از بنا جدا شده است!


اما این طرح از کجا تقلید شده است؟
این برج ما را به یاد برجی دردبی انداخت که البته هر چهار گوشه ی آن ابلیسک دارد (درمجموع چهار ابلیسک):


این هم مقایسه ی این دو برج در یک تصویر :


تصویر برج موسسه مهر سمنان توسط آقای  حمیدرضا تبریزیان از سمنان برای ما ارسال شده است.وی یک عکس بسیار جالب دیگر هم برای ما فرستاده که دیدن آن خالی از لطف نیست .
تصویری از میدان مطهری سمنان که شباهت به هیچ چیز غیر از چشم بزرگ (چشم جهانبین)سه گانه ی ارباب حلقه ها دارد...


ما که هرچقدر سعی کردیم بین شکل و اسم این میدان ارتباط برقرار بکنیم نشد و در همین لحظه لازم میینیم یک احسنت به طراح خوش ذوق آن بگوییم!!!
تصمیم گرفتیم اگر بشود از این به بعد همراه معرفی معماری ماسونی یک معماری غیر ماسونی هم معرفی بکنیم!
چند وقت پیش عکسی توسط آقای "محسن محمدی" از کرمان برایمان ارسال شده که خیلی هم بر روی  ماسونی بودن آن تاکید کرده بودند ...
ما در این تصویر که مربوط میشود به یک سقاخانه هیچ علامت ماسونی ای نمیبینیم :


این بنا تشکیل شده از یک آبخوری هشت ضلعی و بنای مخروطر شکل به عنوان سایبان کاربرد دارد .به نظر ما حتی اگر سایبان این بنا هرمی شکل هم بود نمیشد گفت ماسونیست یا تقلیدی از یک بنای ماسونی بوده!
ما دلیل این مساله که برخی از دوستان برخی از بناهای کاملاً غیر ماسونی رو ماسونی میبینند ، ورود افرادی عجول و بعضاً کم سن و سال به عرصه ی فراماسونری میدانیم .ماخودمان عکس یک سقاخانه در یکی از شهرهای شمالی کشور را در یکی از صفحات اینترنتی دیدیم که به دلیل داشتن سقف سفالی هرمی شکل (بهترین و مرسوم ترین نوع سقف در شمال کشور) ، ماسونی معرفی شده بود که جای تاسف دارد.
افرادی که با این کارهای خود، با هدف جذب بازدیدکننده حساسیت مردم را نسبت به چیزهای بی مورد برانگیخته میکنند تعدادشان کم نیست .اینها کسانی هستند که برای بروز بودن و جذب بیننده دست به هرکاری میزنند .از نظر ما متاسفانه نتیجه ی کار این افراد زدگی و دوری جوانان از مسائل مربوط به فراماسونریست . . .
اما مورد بعدی ، یک مورد معروف می باشد که قبلاً هم در مورد آن صحبت های زیادی شده است!
معماری ساختمان مجلس جدید کشورمان...


طبق تحقیقات، این بنا قبل از انقلاب اسلامی ایران، توسط یک معمار که سالها در آمریکا ساکن بوده  است(حتی در آنجا تحصیلاتش را به پایان رسانده است) طراحی شده و بعد از بیش از ده سال کار اجرای آن طول کشیده است .
ساخت این بنا بدون کم و کاست و به همان شکلی که طراحی شده بود اجرا گردیده است .
اما شخصی که نیاز نیست نامش را ذکر بکنیم ، برای  ماچند تصویر فرستاده که باعث شد دوباره به این بنای عجیب بپردازیم .
وی آدرس تصویر هوایی این ساختمان هرمی شکل را در سایت "ویکی مپیا" فرستادند که دربردارنده ی یک نکته ی جالب هست :


سایت ویکی مپیا چیزی شبه ویکی مدیاست که با این تفاوت شما بجای دستکاری و ویرایش مقالات ، نقشه ی کشور خود را ویرایش میکنید (مثلاً روی تصویر برج آزادی مینویسد "برج آزادی").
روی تصویر این ساختمان نامش نوشته که بدلیل مشکلی که سیستم داشت از آخر به اول نوشته شده است. اما اگر نشانگر موس را روی آن قرار دهید ، کلمه به شکل درست نشان داده خواهد شد:
[ضمن این که این بنا علاوه بر هرمی شکل بودن ، از بالا بشکل هرم بدون راس دیده میشود .]


بله این کلمه چیزی نیست جز "لژ بزرگ ایران"...
البته این کار با توجه به بی درو پیکر بودن این سایت میتواند فقط یک شیطنت باشد!
اما چرا لژ بزرگ ایران؟
حتماً میدانید که افراد مورد توجه فراماسونری ،نخبه ها و سیاستمداران هستند . قبل از پیروزی انقلاب هم کشور داشت به سمتی پیش میرفت که اکثریت سیاستمدارانش را بهایی ها تشکیل می دادند. بهایی ها هم شرط اول ورود به فراماسونری (یعنی نداشتن تعصب مذهبی) را دارا هستند .
جالب است که بدانید بسیاری از معماران بزرگ قرن اخیر ما هم بهایی بودند! برای مثال : حسین امانت طراح برج آزادی (شهیاد) .


حتما از خودتان میپرسید چه دلیلی دارد که بنای مجلس ماسونی باشد؟!
معلوم است دیگر . . .
چون تاثیر گذارترین سیاسیون کشور قرار است در آن رفت و آمد داشته باشند و هدف فراماسونری هم این بوده که حدالامکان نمایندگان از بین فراماسونها انتخاب شوند .
حالا جایی که تعداد زیادی فراماسون دور هم جمع میشوند  چیست ؟
آفرین! لژ . . ..
اما برای این که موضوع بیشتر روشن شود ، میخواهیم یکی از معروفترین فراماسونهای ایران رو معرفی بکنیم .
آن فرد کسی نیست جز "جعفر شریف امامی" .
آقای شریف امامی که در آینده بیشتر درموردش و افراد مثل او صحبت خواهیم کرد در دوران حیاتش (و البته حیات رژیم شاهنشاهی) به عالیترین مقامات فاماسونری که لازمه رسیدن به درجات بالای سیاسی بودن دست پیدا کرد .
.
وی در فراماسونری به درجه ی "استاداعظم" رسید و در سیاست به مقامات سرپرستی بنیاد پهلوی ، ریاست مجلس سنا و البته بالاترین مقام ممکن یعنی نخست وزیری رسید .
از آنجایی که وی بالاترین مقام فراماسونری ایران بود ، اثبات ماسون بودنش بسیار ساده ست!
اشاره به ماسون بودن و مقام "شریف امامی" در فراماسونری ، در سایت ویکی پدیا :


در واقع پای مدرک ماسونری تمام ماسونهای ایران باید توسط وی امضا میگردید . برای مثال به مدرک زیر که مدرک تایید طی سه درجه ی اولیه ی یک فراماسون تازه کارهست که توسط وی به امضا رسیده است.
(البته اسم "شریف امامی" مخدوش بود ، ما هم بدلیل منحرف نشدن بحث اسم آن ماسون تازه کار صاحب این مدرک رو هم مخفی کردیم)

 

علامت گونیا و پرگار به وضوح در بالای این مدرک دیده میشود ، بجای حرف – هم یک کتاب قرار دارد اما دوبز (نماد شیطان) در دوطرف آن دیده میشود . جالب است که در بالای آن نوشته شده "همه ی ما به خدا اعتقاد داریم" . به نظر شما منظور از خدا، خدای یگانه "الله" بوده؟ قطعاً نه . . .
نمونه این جمله روی دلار آمریکا هم دیده میشود که برخی حضورش را روی دلار از اقدامات انجام شده در جنگ سرد میدانند، که ما این حرف رو قبول نداریم و منظور از god را خدای دیگری غیر از پروردگار یگانه می دانیم .
جالب است که بدانید بعد از انقلاب قانون ضد فراماسونری به تصویب رسید و ماسونها مجبور به ادامه ی مخفیانه به  فعالیتهای خود شدند .  
در ماده ی 5 ‌قانون نحوه اجرای اصل 49 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران میخوانیم : 
دادستان موظف است رأساً نسبت به اموال و دارایی اشخاص حقیقی یا حقوقی در موارد زیر که آنها را با توجه به دلائل و امارات موجود‌نامشروع و متعلق به بیت‌المال یا امور حسبیه تشخیص دهد از دادگاه صالح رسیدگی و حکم مقتضی را تقاضا نماید : 
1 - کارمندان ساواک منحله.
2 - کسانی که عضویت یا فعالیت در تشکیلات فراماسونری و ارتباط با سازمانهای جاسوسی بین‌المللی داشته‌اند.3 - اعضاء و صاحبان سهام در مؤسسات و شرکتهای مصادره شده به حکم دادگاههای انقلاب یا چند ملیتی .

/ 3 نظر / 35 بازدید
م

برو بابا این چرت و پرتا چیه به مردم نشون می دی ذهن های مردم رو خراب می کنی واقعا هدفت چیه این مسخره بازی ها رو بزار کنار

شقایق

اه اینا فکر کردن خیلی خوشگل می شن این طوری می کنن یا واسه این که زشت بشن خودشونو این طوری می کنن [سبز][سبز]مطلب جالبه خوشم اومد[گل][گل]

فهمیزی

سلام با "یک مهمانی خیلی مهم" به روزم خوشحال میشم نظرتان را بدانم